Juhatuse liige Toomas Tõnise   5012 265 toomas@spordiinfo.ee
Raamatupidaja Leili Viirmaa 6031562 5074 700 leili@spordiinfo.ee
Büroo juhataja Heidi Pihlak   56544 02 heidi@spordiinfo.ee
Treeneritoetuste peaspetsialist Jane Kalda 6006501 53474805 jane@spordiinfo.ee
Treenerikutsete peaspetsialist Liisa Roos 6031561  5180 769 liisa@spordiinfo.ee
EL asjade peaspetsialist Priit Vene   5056 445 priit@spordiinfo.ee
Arendusjuht Veiko Ulp 730 3407   veiko@spordiinfo.ee
Spordiregistri büroojuht  Anu Ansper 730 3407   anu@spordiinfo.ee
Spordiregistri spordiehitiste peaspetsialist Reele Remmelkoor 730 3407   reele@spordiinfo.ee
Spordiregistri spordiorganisatsioonide spetsialist Tea Lang 730 3407   tea@spordiinfo.ee
Analüütik Daimar Lell 731 0011   daimar@spordiinfo.ee
Programmeerija Rihet Luikmäe 730 3407   rihet@spordiinfo.ee
Programmeerija Indrek Ritso 730 3407   indrek@spordiinfo.ee
Toimetaja Aare Oja 730 3407   aare@spordiinfo.ee
Spordiregistri juht lähetatud alates 15.09.2020 - 2026 Brüsselisse  Kairis Ulp      kairis@spordiinfo.ee

 

 

 

Jalus toetajad
  0_kultuurimin_3lovi_est.png         

Haridus.png

Olümpiakomitee.jpg

  EU Regi fond8200px).jpg  
                
Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutus Sõjakooli 10, 11316 Tallinn info@spordiinfo.ee
     
Bänner2

iStock-484628252.jpg

.