Juhatuse liige   Toomas Tõnise         5012 265     toomas@spordiinfo.ee
Raamatupidaja   Leili Viirmaa   6031562   5074 700   leili@spordiinfo.ee
Büroo juht      Heidi Pihlak        56544 02   heidi@spordiinfo.ee
Treeneritoetuste peaspetsialist   Jane Kalda   6006501   53474805   jane@spordiinfo.ee
Treenerikutsete peaspetsialist   Liisa Roos   6031561    5180 769   liisa@spordiinfo.ee
EL asjade peaspetsialist   Priit Vene       5056 445   priit@spordiinfo.ee
ESR juht    Kairis Ulp   730 3407   5107 277   kairis@spordiinfo.ee
ESR büroojuht    Anu Ansper   730 3407       anu@spordiinfo.ee
ESR spordiehitiste andmekogu peaspetsialist   Reele Remmelkoor   730 3407       reele@spordiinfo.ee
ESR spordiorganisatsioonide andmekogu spetsialist   Tea Lang   730 3407       tea@spordiinfo.ee
IT juht   Veiko Ulp   730 3407       veiko@spordiinfo.ee
Veebiteenuste tootejuht   Daimar Lell   731 0011       daimar@spordiinfo.ee
Programmeerija   Rihet Luikmäe   730 3407       rihet@spordiinfo.ee
Programmeerija   Indrek Ritso   730 3407       indrek@spordiinfo.ee
ESBL toimetaja   Aare Oja   730 3407       aare@spordiinfo.ee

 

 

 

Jalus toetajad
  0_kultuurimin_3lovi_est.png         

Haridus.png

Olümpiakomitee.jpg

  Ühtekuuluvus  
                
Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutus Sõjakooli 10, 11316 Tallinn info@spordiinfo.ee
     
Bänner2

iStock-484628252.jpg

.