logo-V4V-260px.jpg

 

Erasmus+ logo 283.png

 

 V4V projekti koduleht

European Observatoire of Sport and Employment   (EOSE) uudiskiri

 

   

V4V - Skills acquired through Volunteering in Sport

ERASMUS + Projekti V4V põhieesmärk on spordis, vabatahtliku töö käigus omandatud oskuste ja teadmiste analüüsimine, väärtustamine  ja nähtavamaks muutmine. Vabatahtlike panus ELi riikide spordisektoris on ülioluline, kuid nende arv väheneb ja  Euroopa erinevates riikides on hõivatus väga erinev.
Vabatahtlikud omandavad erinevaid oskusi , teadmisi ja kogemusi, kuid see jääb tihti tähelepanuta. Seega on oluline vabatahtlike töö väärtustamine, nähtavaks tegemine, värbamise ja tööl hoidmise suurendamine ning sujuv üleminek vabatahtlikult töölt palgatööle. 

Projekti juhtpartner: European Observatoire of Sport and Employment (EOSE)

Osalevad 13 partnerit: International Sport and Culture Association (ISCA)European Volunteer Centre (CEV)World Rugby,  ja SpordikInternational Judo Federation Academy Foundation (IJF)Romanian Football Federation (FRF)Finnish Athletics Federation (SUL)The Sport and Recreation Alliance (SRA)Portuguese Institute for Sport and Youth (IDPJ)University of Physical Education (UPE)National Institute for Sport Research (NISR)Leeds Beckett University (LBU), Spordikoolituse ja Teabe Sihtasutus

Projekti kestus: 2021 jaanuar – 2023 detsember

Projekti V4V koduleht

Pressiteade 

Eestikeelne infoleht

Partnerite foto:

 V4V osalejad small.png

Jalus toetajad
  0_kultuurimin_3lovi_est.png         

Haridus.png

Olümpiakomitee.jpg

  EU Regi fond8200px).jpg  
                
Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutus Sõjakooli 10, 11316 Tallinn info@spordiinfo.ee
     
Banner

iStock-503524275(reduced).jpg